Sıkça Sorulan Sorular

  • Sıkça Sorulan Sorular

Bizleri 0532 370 81 33 numaralı telefondan arayarak detaylı bilgi alabilir ve rezervasyonunuzu kolayca yaptırabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz bizlere mail ile ulaşarak rezervasyon yaptırmanız da mümkün. Mail adresimiz: [email protected]

İptal Şartları:

Rezervasyonunuzu 15 gün öncesine kadar herhangi bir sebep belirtmeksizin iptal edebilir ve yatırdığınız tutarının tamamını geri alabilirsiniz.

Rezervasyon tarihinize 15 günden daha az bir süre var ise, iptal durumunda toplam tur bedelinin %50si iptal cezası olarak kesilmektedir. Eğer rezervasyon sırasında tur bedelinin %50’sinden fazlasını ödediyseniz sadece aşkın tutar tarafınıza iade edilecektir.

Denizde seyri olumsuz kılan koşullar ve arıza durumlarında, SU Yatçılık  turu iptal etme hakkını saklı tutar. 

Mücbir sebeplerden dolayı SU Yatçılık tarafından iptal gerçekleşmesi durumunda, yapılan tüm ödemelerin iadesi eksiksiz olarak yapılacaktır.

Tur günü havanın kapalı, yağmurlu veya soğuk olması turun yapılmasına engel mücbir sebepler olmayıp, iptal taleplerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Değişim Şartları: 

Rezervasyon tarihinize 7 günden fazla var ise tur tarih veya saatinizi bir defaya mahsus olarak ve yatın uygunluğuna göre ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Lady Mırmır'da düzenlenebilecek özel organizasyonlar arasında doğum günü partileri, bekarlığa veda partileri, iş toplantıları, evlilik teklifi kutlamaları ve daha fazlası bulunmaktadır.

Mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanız önerilir, özellikle yoğun dönemlerde yer bulmak zor olabilir.

Lady Mırmır, İstanbul Boğazı ve çevresinde yat kiralama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, özel talepler doğrultusunda farklı bölgelere de hizmet verebilmektedir.

Yat kiralama için minimum süre genellikle 1 saat olarak belirlenmiştir. Ancak, özel talepler doğrultusunda bu süreler esneklik gösterebilmektedir.

Yat kiralama fiyatları, kiralama süresi, yatın özellikleri ve hizmetlerin içeriği gibi faktörlere göre belirlenmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lady Mırmır, misafirlerinin güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Yatlarımız güvenli ve deneyimli kaptanlar tarafından kullanılmaktadır.

Evet, yat kiralama sürecinde misafirlerin özel talepleri dikkate alınır. Özel menü istekleri, dekorasyon tercihleri ve ek hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lady Mırmır, doğum günü partileri, düğünler, iş toplantıları, romantik akşam yemekleri, deniz turları ve özel etkinlikler gibi çeşitli etkinlikler için yat kiralama hizmeti sunmaktadır. Özel talepleriniz doğrultusunda farklı etkinlikler için de hizmet verilebilmektedir.