Tüm Turlar

Boğazda Yat Turu

İstanbul Boğazı'nın masmavi sularında unutulmaz bir deneyim yaşayın! Gündüz, Boğaz'ın doğal güzelliklerini keşfederken, gece ise ışıklandırılmış manzaralarla büyülenin. İstanbul Boğazı'nda gündüz ve gece yat turu ile eşsiz anlar yaşayın.

Tur Detayı
Adalar Yat Turu

Masalsı birer şehir gibidir adalar. Bir de adalara kiraladığınız özel yatınızla gittiğinizi hayal edin. Nerede ne kadar zaman geçirmek istediğinize siz karar verip, sadece tekne ile gidilebilen bakir koyların keyfini adalar yat turu ile çıkarabilirsiniz.

Tur Detayı
Yatta Gün Batımı

İstanbul’un gün batımları dünyanın en güzel ve en ünlü gün batımları arasında yer alır. Bu ihtişamı görebilmek için akşamüstleri kalabalıklar kıyılara akın eder. Kırmızının her tonunu görebileceğiniz İstanbul gün batımını denizden görmek ise unutulmaz bir ayrıcalıktır.

Tur Detayı
Yatta Akşam Yemeği

stanbul Boğazı'nda unutulmaz bir deneyim yaşamak için lüks bir yat kiralayın! Akşamüstü turumuzla Boğaz'ın büyüleyici manzarasını keşfedin ve özel bir akşam yemeği için mükemmel bir ortamda rahatlayın. Romantik bir atmosferde lezzetli yemeklerin tadını çıkarın ve eşsiz Boğaz manzarasının keyfini çıkarın. Rezervasyon için hemen bizimle iletişime geçin!

Tur Detayı
Kahvaltılı Yat Turu

İstanbul'un büyüleyici manzarasına eşlik eden nefis bir kahvaltı deneyimi için Lady Mırmır'ı tercih edin! Sabahın erken saatlerinde başlayan turumuz, taze ve lezzetli kahvaltı seçenekleriyle birlikte unutulmaz bir yolculuk sunuyor. İstanbul Boğazı'nın eşsiz güzelliklerini keşfederken, keyifli bir kahvaltı yapmanın tadını çıkarın.

Tur Detayı
Yüzme Turları

Sıcak yaz günlerinde serinlemek ve İstanbul'un eşsiz manzarası eşliğinde keyifli anlar yaşamak için Lady Mırmır'ın yüzme turları tam size göre!

Tur Detayı